Марка: Huayang
Произход: Китай
Диаметър: 76mm-1442mm
Дебелина: 2,5 мм-50 мм
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: Национален стандарт, Американски стандарт, Европейски стандарт,...
Компанията се придържа към концепцията за управление на таланти, ориентирана към хората, и е разработила стандартизирана, унифицирана, справедлива и разумна система за компенсации на персонала с регионална конкурентоспособност в същата Капачка за въглеродна стомана, EN10219 S235JRH ERW стоманена тръба, Състав на сплав от стоманени тръби LSAW индустрия. Ние от все сърце ще предоставим на всеки клиент пълен набор оттърговци на едро на електросъпротивително заварени тръби решения и поддържащи услуги. Нашата компания завършва всички производствени линии на една спирка, с автоматична монтажна линия, която значително подобрява качеството на продукта и ефективността на производството. Ние следваме закона на свободната конкуренция, приемаме таланта като основен в основата на развитието, разглеждаме всеки член за партньор, създаваме семейство на семейство + училище + армия, стимулираме страстта и потенциала на всеки член, нека всеки член да расте и да се развива, да реализира мечтите си, да постигне щастливи служители и да изгради щастливо предприятие. Нашата компания вярва, че възможностите за развитие са равни за тези, които работят усилено! След години на развитие, нашата компания постигна всичко възможно в производството на продукти, модернизиране на научните изследвания и разработки и тестване на производителността. Нашите продукти постигнаха изключителни постижения на вътрешния и международния пазар. Нашите операции са ефективни и рентабилни. Нашите продукти и услуги се признават за тяхното качество и надеждност.
-
API 5L PSL1 ERW Стоманена газова тръбаМарка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 76 мм -1442 mm
Дебелина: 2,5 мм -50 mm
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: Национален стандарт, Американски стандарт, Европейски... -
API 5L PSL1 Gr.B 323,9 mm ERW стоманена тръба Структурна ...Марка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 323,9 мм
Дебелина на стената: Персонализирана според изискванията на проекта
Материал: API 5L PSL1 клас B
Производство: ERW... -
API 5L Gr.B DN350 ERW Масло за стоманени тръбиМарка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: DN350 (355,6 mm)
Материал: API 5L клас B PSL1
Производство: ERW високочестотно заваряване
Стандарти: API 5L, ASTM, EN, GB/T и други... -
ERW стоманена тръба DN426 EN10219 S355JOH за пристанищни ...Марка: HuayangПовече
Произход: Китай
дебелина: DN 200
Материал: EN 10219 S355JR
Стандарти: национален стандарт, американски стандарт, европейски стандарт, британски стандарт и др. -
Инсталационен проект ERW стоманена тръба L245 508-914Марка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: *
Дебелина: DN750-D N1000
Материал: API 5L PLSL1 X52
Стандарти: национален стандарт, американски стандарт, европейски стандарт, британски... -
ASTM A106 Gr.B DN350–DN450 стоманени тръбиМарка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 73мм-1442мм
Дебелина: 2.5mm-50mm
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: национален стандарт, американски стандарт, европейски стандарт,... -
ERW стоманени тръби за тунелно инженерство DN400Марка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 73мм-1442мм
Дебелина: 2.5mm-50mm
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: национален стандарт, американски стандарт, европейски стандарт,... -
ERW стоманена тръба за рамка на шаситоМарка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 76mm-1442mm
Дебелина: 2,5 мм-50 мм
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: Национален стандарт, Американски стандарт, Европейски стандарт,... -
Fbe erw стоманена тръбаМарка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 76mm-1442mm
Дебелина: 2,5 мм-50 мм
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: Национален стандарт, Американски стандарт, Европейски стандарт,... -
Sch100 Carbon ERW стоманена тръбаМарка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 76mm-1442mm
Дебелина: 2,5 мм-50 мм
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: Национален стандарт, Американски стандарт, Европейски стандарт,... -
Q355B HFW Carbon Steel PipeМарка: HuayangПовече
Произход: Китай
Диаметър: 76mm-1442mm
Дебелина: 2,5 мм-50 мм
Материал: въглеродна стомана
Стандарти: Национален стандарт, Американски стандарт, Европейски стандарт,...
Бях подготвен за частични щети на стоките, но това не се случи след получаването на стоките. Благодаря ви много!
Качеството печели репутация, полза за печалбите на репутацията. Тази компания се придържа към тази цел, така че те са били обичани от клиентите.
Благодарение на търговеца за решаването на спешните ми нужди. Техните продукти са бързи, доставката е бърза, обслужването на клиентите и дизайнерите са много отговорни и търпеливи!
Много е късметлия да си сътрудничи с вашата компания. Не знаехме, че вашите продукти са толкова добри, така че в бъдеще ще купуваме вашите продукти.
В процеса на закупуване на продукти почувствахме професионалната услуга и много силната способност за координация на работата на този производител.
Потвърдихме, че доставчикът е много отговорен и те активно препоръчаха рентабилните продукти за нас, а продуктите бяха наистина отлични.
Нашата компания е силно интензивно на знанието предприятие. Ние придаваме голямо значение на отглеждането на таланти, развитието на нови Безпроблемна тръба от въглеродна стомана за оптимизация на търсачките, стоманена тръба за ботанически градини, Безшевна тръба от въглеродна стомана за оптимизация за търсачки, безшевна въглеродна стоманена тръба за декоративни цели , Разширяването на международните пазари и овладяването на маркетинговите канали. Hebei Huayang Steel Pipe Co., Ltd е един от най-професионалните търговци на едро на електросъпротивително заварени тръби производители и доставчици в Китай, предоставящ висококачествени персонализирани продукти на ниска цена. Горещо ви приветстваме да продавате на едро евтини търговци на едро на електросъпротивително заварени тръби от нашата фабрика.

